Polydyne

Опис

Фарби Polydyne YD були спеціально розроблені для трафаретного друку на необроблених та спеціально оброблених поліолефінових матеріалах.

Фарби сохнуть швидко з утворенням привабливої, стійкої до подряпин поверхні, що має шовковистий блиск і відмінну адгезію, на формованих і литих пластмасових виробах і попередньо оброблених поліолефінових листах.

Властивості
 • адгезійна здатність на великій кількості необроблених та попередньо оброблених поліетиленових та поліпропіленових матеріалах.
 • відмінна друкованість та стабільність тканини при роботі з Polydyne YD
 • швидке висихання
 • рівна, стійка до подряпання поверхня з шовковистим блиском.
Застосування
 • необроблений та попередньо оброблений поліпропілен та поліетилен
 • формовані та литі пластмасові вироби, поліолефінові листи, пакувальні ящики, батареї, відра
 • у випадках, при яких необхідна стійкість до батарейних кислот, води, відбілювачів, змивних рідин, соди, моторних масел.
Розведення та очищення

Перед кожним вживанням фарбу потрібно добре перемішати.

Для більшості випадків Polydyne YD слід розбавити 10-15% розріджувача ZC-521. При високих температурах у робочих приміщеннях або повільному друку можна використовувати інгібітор Colorjet ZC-529. Очищення трафаретів провадиться універсальним засобом для очищення трафаретів Seriwash.

Друк

Фарбами Polydyne YD можна друкувати через тканини різної щільності, але все ж таки ми рекомендуємо для оптимальних результатів щільні тканини, наприклад, №120. При друкуванні через тканину №120 приблизна витрата фарби становить 55-65 м2/кг. Можна використовувати всі матеріали для шаблонів, крім нітророзчинних вирізних трафаретів.

Сушіння

Polydyne YD сохне внаслідок випаровування розчинника. При нанесенні через порівняно щільні тканини, наприклад №120, фарба стає контактно сухою за 15-20 хвилин. Час сушіння можна зменшити до 15-30 секунд, якщо використовувати сушильний канал при 60 °С, для оптимальної адгезійної здатності рекомендується сушіння протягом двох хвилин при 70 °С.

Використання з іншими фарбами для трафаретного друку

Білу фарбу Polydyne YD або прозору масу можна використовувати як ґрунтовку на поліофеліні, яка потім легко сприймає Plastijet XG/XL, Polyplast PY, Plastijet TG і флуресцентні фарби Plastipure Fluorescent FP.

Це дозволяє виготовити відбитки із сильним блиском, чотириколірні растрові відбитки та люмінесцентні відбитки.

Пластмаси

Ми настійно рекомендуємо всі пластмаси – необроблені та попередньо оброблені – перевіряти перед використанням у пресі, оскільки пластики можуть відрізнятися залежно від партії постачання.

Деякі пластики імпрегновані технологічними добавками для покращення переробки пластиків, які можуть впливати на адгезію та стійкість зберігання у стосах ще тривалий час після друку. Засобом проти цього є протирання поверхні серветкою, змоченою у White Spirit. Залишки захисних плівок на пластинах з полівінілхлориду та органічного скла необхідно обережно видаляти відповідно до вказівок виробника.

Деякі пластмаси можуть стати крихкими після друку і навіть зруйнуватися через кілька тижнів. Тому необхідно попередньо перевірити сумісність фарби та пластику, щоб захиститися від подібних проблем.

Polydyne YD не слід використовувати на необроблених та попередньо оброблених, литих під тиском, м’яких та напівжорстких ємностях, таких як флакони для миючих засобів, відра, великі ємності.

У таких випадках рекомендується використовувати фарби Seripol SO, Unipol UF.

Стійкість до матеріалу заповнення

Polydyne YD стійкий по відношенню до великого числа побутових та промислових продуктів, включаючи воду, батарейну кислоту, відбілюючі засоби, миючі рідини та моторні олії.

Перед друкуванням порівняно великих тиражів слід проводити досліди щодо поведінки сухої фарби по відношенню до кожного продукту, який міг з нею вступити в дотик.

Polydyne YD не слід застосовувати, коли виріб застосовується просто неба.

Шкала колірних тонів

Polydyne YD пропонується в 11 змішуваних між собою безсвинцевих колірних тонах, включаючи систему змішування фарб Seritone A. Альтернативна система Seritone містить чотири свинецьвмісних колірних тони з високою криючою здатністю.

Информація з техніки безпеки
 • Polydyne YD легкозаймистий. Температура спалаху 43 °С
 • Усі кольорові тони, марковані (Т), містять пігменти, до складу яких входять хром та свинець. Вони шкідливі при вдиханні. Є також небезпека кумулятивної дії
  при роботі: не їсти, не пити, не курити
 • не друкувати на поверхнях, які діти могли б гризти чи смоктати
 • при зберіганні захищати від нагрівання.
 • розріджувач Coolseitin ZC-521 легкозаймистий. Температура спалаху 41 °С. Крім займистості, розріджувач Coolseitin ZC-521 не є небезпечним, коли він використовується відповідно до звичайних правил промислової гігієни.
 • Інгібітор Colorjet ZE-529 легкозаймистий. Температура спалаху 41 °С. Крім займистості, розріджувач Colorjet ZE-529 не є небезпечним, коли він використовується відповідно до звичайних правил промислової гігієни.