Sericure (SC-K91)

Опис

Укріплювач сита для забезпечення водостійкості шаблону.

Властивості

Темно-рожевий розчин підфарбований, який був спеціально винайдений для забезпечення водостійкості прямих трафаретів. Sericure придатний для застосування з Dirasol і Seriset прямими емульсіями на поліефірі, металізованому поліефірі та нержавіючій сталі, але абсолютно не придатний для використання на нейлонових (поліамідних) сітках.

Спочатку Sericure був винайдений для друкарів, які використовували фарби, схожі на Texiscreen у ручних або автоматичних текстильних друкарських машинах. Але трафарети, оброблені Sericure, придатні також для більшості випадків застосування, які вимагають водостійкого шаблону, наприклад при друку водорозчинними фарбами, клеєм і фарбами для кераміки, заснованими на воді.

Найкращий результат досягається при використанні шаблонів покритих емульсією Dirasol 25, які вже мають гарну водостійкість, в результаті обробки з Sericure термін їх придатності значно збільшується. При невеликих тиражах Sericure може використовуватися також для загартовування трафаретів з інших видів Dirasol та Seriset-B. При використанні шаблонів із нейлонової сітки застосовуйте Sericure-N.

Рекомендації до використання
  1. Шаблон має бути правильно оброблений та підготовлений.
  2. Він має бути ґрунтовно висушений.
  3. Наносите Sericure м’якою щіткою або губкою на обидві сторони. Обидві сторони мають бути опрацьовані повністю.
  4. Сито має сушитися в горизонтальному положенні сушаркою та при кімнатній температурі. Слідкуйте за тим, щоб вся поверхня шаблону була добре висушена.
  5. На шаблон має дмути тепле повітря, або шаблон повинен бути поставлений на 10 хвилин у гарячу сушильну шафу при температурі 60 °С. Більше тривалий час сушіння грунтовно продовжує зношування шаблону. Дрібніші сита можуть бути оброблені більш ефективно, пропускаючи їх через спеціальні сушильні канали з найменшою швидкістю.
Видалення шару

Зазвичай спроба видалити копіювальний шар із шаблону обробленого з Sericure не увінчується успіхом. Іноді сито може бути успішно очищено за допомогою Seristrip. Легше видаляються шари із сита, яке сушилося короткий час і за низьких температур.

Информація з техніки безпеки

Sericure – продукт легкокислотний. Незважаючи на те, що він містить кислоту, він небезпечний, якщо використовується при дотриманні правил промислової гігієни та запобіжних заходів.

Захищати від дії морозу.