SeriFix/2 Extra

 

Властивості

Клеюча речовина Serifix/2-Екстра має такий склад, що з його допомогою виходять міцні та довговічні з’єднання дерева, сталі, алюмінію, а також певних лакованих металів та нейлонових, поліефірних або металевих сіток. Serifix/2 Екстра легкий у користуванні та економічний у вживанні. Вже через короткий час шаблони можуть бути розрізані, а натяжні пристрої поставлені на місце.

Клей стійкий до впливів всіх видів, що застосовуються в друкарні, розріджувачів.

Приготування суміші

Клей Serifix/2 Екстра включає дві окремі упаковки: основна речовина та затверджувач.

Основну речовину перемішайте, а затверджувач ґрунтовно струсіть, потім змішуйте в наступній пропорції: 10 частин затверджувача до 100 частин основної речовини. Ця пропорція придатна для алюмінієвих, сталевих та більшості металевих та дерев’яних рам. При цьому зверніть увагу на те, щоб посуд, в якому готується суміш, була чистою. Це дуже важливо, тому що неоднорідне змішування, і особливо присутність чужих субстанцій – включаючи краплі води – негативно впливають на якість клею. Після застосування відразу ж щільно закрийте кришку ємності, в якій знаходиться основна речовина та кришку ємності затверджувача, щоб уникнути реагування з вологою повітря. Основна речовина густіє при температурі нижче 20 градусів, проте при кімнатній температурі вище 20 градусів вона знову набуває своїх нормальних властивостей. У будь-якому випадку добре перемішайте основну речовину перед вживанням. Вимірювальні стаканчики Sericol виготовлені з паперу і піддаються переробці. При місткості 240 мл вони підходять для змішування клею у будь-яких пропорціях. Наповніть склянку основною речовиною та додайте вимірювальною ложкою (ємністю 5 мл) відповідну кількість затверджувача.

Затверджувач можна готувати у деяких приблизних пропорціях: наприклад, додати 1/2 вимірювальної ложки (тобто замість 5 мл приблизно 2 мл). Не готуйте більше клею, ніж Ви можете використовувати за 1-1,5 години роботи; завжди працюйте з клеєм у рукавичках, оскільки він може викликати в осіб із сприйнятливою шкірою висип або інші шкірні захворювання.

Підготовка рами

Нові дерев’яні рами, як правило, не вимагають додаткової підготовки, якщо вони чисті та сухі. Сталеві та алюмінієві рами треба спочатку зробити шорсткими за допомогою шліфувального диска, а потім грунтовно знежирити трихлоретиленом, ацетиленом, метилетилкетоном або метиловим спиртом. Усі сліди іржі, окислення та іншого забруднення необхідно видалити. Металеві рами необхідно знежирити аналогічним чином, але ми радимо перевірити сумісність поверхні та Serifix/2 Екстра. Радимо все нові алюмінієві рами перед натягом обробити Serifix/2-Екстра.

Застосування

Новий клей винайдений спеціально для монтажу. Клей може бути нанесений прямо на шар старого клею Serifix, якщо покладено рівно. Якщо раніше було нанесено клей іншої марки, він підлягає видаленню, оскільки може перешкоджати схоплювання матеріалу за допомогою Serifix/2 Екстра.

Спосіб застосування

Нанесіть Serifix/2 Екстра жорстким пензликом з короткою щетиною таким чином, щоб суміш була притиснута натягнутою сіткою до поверхні рами. Слідкуйте за тим, щоб сітка щільно прилягала до рамки та щоб при тонких сітках на рамку потрапляло достатньо клею. Залишіть сито сохнути на 5 хвилин.

При роботі з нержавіючими сталевими або грубими сітками, а також у вологих та прохолодних приміщеннях, зачекайте трохи довше. Приблизно через 2 години після нанесення клею, сітку обріжте і дістаньте шаблони, проте вони повинні висихати всю ніч, перш ніж увійдуть в дотик з розріджувачем.

Пензлики, якими наносився клей, відразу ж після застосування повинні бути очищені, причому клей, що залишився, повинен бути видалений ганчіркою або всмоктувальним папером, після чого пензлик необхідно занурити в розріджувач Hart – PVC.

Стандартна упаковка

SF – E06 – стандартна упаковка, містить 1 літр основної речовини і 0.12 л MW затверджувач.

SF – L93 – лише основна речовина в ємностях по 1 та 5 л.

SF – E05 MW – затверджувач в ємностях по 1 та 0.12 л.

Увага: затверджувачі для 5 л основної речовини продаються як окремі одиниці.

Запобіжні заходи

Serifix/2-Екстра основна речовина містить: Бутанол Serifix/2-Екстра: легко спалахує. Температура займання нижче 19 градусів. Чи не вдихати пари! Застосовувати заходи проти електростатичних зарядів. Захищати від дії тепла. Зберігати у щільно закритому вигляді.

Serifix/2-Екстра MW затверджувач містить Ізоціаніт і 1,1,1 – трихлор-етан. Завдає шкоди здоров’ю при вдиханні всередину та потраплянні на шкіру. Не давати до рук дітям. Працюючи з ним немає, не пити, не курити. Уникайте попадання в очі. Захищати від дії тепла. Зберігати у щільно упакованому вигляді.

Проблеми та їх усунення
 1. Сітка відокремлюється від нової дерев’яної рами.
  • дерево виділяє смолу – нанесіть шар клею і дайте йому добре висохнути
 2. Сітка відокремлюється від нової рами з м’якої сталі або алюмінію.
  • поверхня недостатньо добре підготовлена, щоб клей добре схоплював – повторіть підготовку та знежирте трихлоретиленом або ацетоном та нанесіть шар клею на поверхню рами.
 3. Загальне недостатнє схоплювання усім видах рам.
  • клей неправильно змішаний – перевірте пропорції компонентів.
  • основна речовина та затверджувач недостатньо добре перемішані – перемішайте основну речовину і струсіть затверджувач щоразу перед застосуванням.
  • на рамку було нанесено недостатньо клею – перевіряйте! (особливо у грубих сіток). При роботі з нержавіючими сталевими або грубими сітками – чекайте після нанесення клею трохи довше.
  • сітка і рама недостатньо або нерівно стикаються під час висихання клею – видаліть старий шар клею і тримайте сітку в контакті з рамою; перевіряйте, чи не скривилася рама.
  • суміш клею затверділа – витримуйте час, що рекомендується.
  • реакція з раніше вжитим клеєм – видаліть його.