SeriStrip порошок, SeriStrip Liquid и SeriStrip гель

Опис

Концентрати для видалення покриття з шаблонів.

Властивості

Швидке видалення покриття з прямих, комбінованих, капілярних та непрямих шаблонів

Seristrip порошок

Подрібнений порошок. Застосовується для всіх видів нейлонових, поліефірних та металевих сіток. Не вступає в реакцію з твердою водою та атмосферними опадами. Дуже рентабельний.

Seristrip liquid

Властивості як у Seristrip порошку, але є концентрованою рідиною. Ідеальна для використання в очисних установках: не засмічується, не роз’їдає розбризкувач.

Seristrip гель

Властивості, як у Seristrip порошку. Після розведення перетворюється на густе пастообразующее желе. Не стікає з фільтра у вертикальному положенні та обумовлює швидке та економічне видалення покриття.

Інструкції із застосування
Seristrip порошок

Вміст 100 г упаковки змішати в поліетиленовому відрі з 5 або 10 л води для отримання 1% або 2% розчину. Як правило, достатнім є 1% розчин.

2% розчин використовується тільки для видалення покриття зі старих шаблонів або шаблонів із підвищеною стійкістю.

Seristrip liquid

Для використання в автоматичних очисних установках вилити в поліетиленове відро 1 л Seristrip liquid, додати води до 20 літрів – до оптимального, розведеного розчину.

Якщо передбачається тривалий контакт із сіткою під час використання розчину вручну, розбавляйте у пропорції 1:30. Для шаблонів із підвищеною стійкістю можна застосовувати більш насичену рідину. У цьому випадку додайте води для одержання 25 л розчину. Якщо Seristrip liquid використовується в автоматичних установках, застосовуйте розведену рідину, дотримуючись вказівок виробника установок.

Seristrip гель
 1. Весь вміст однієї упаковки гелю висипати у відро. Постійно помішуючи, поступово додавати воду (до 5 літрів) до одержання пасти.
 2. Сітка має бути абсолютно чистою. Для цього рекомендується Serisolve і Serisolve HF. Для автоматичних миючих установок – тільки Serisolve MC або HO очищувач сухих фарб.
  Вимийте обидві сторони сітки Serisolve активним очищувачем сітки, поки не видаляться всі сліди фарби і шаблон не придбає своє початкове забарвлення. Дивіться інформаційний лист про активного очищувача сітки.
 3. Обмийте обидві сторони сітки водою та добре їх промокніть.
 4. Нанесіть розчин на обидві сторони. Гель добре застосовувати для великих сіток, що знаходяться у вертикальному положенні, так як він не стікає і тому достатньо нанести його один раз. Гель можна використовувати для видалення дрібних деталей, коли потрібно виправити шаблон.
 5. Залишіть розчин або гель на кілька хвилин. За потреби використовуйте більшу кількість розчину. Не дозволяється давати висихати розчину на сітці.
 6. Обполоснути шаблон водою, найкраще з використанням установок із високим тиском.
 7. При видаленні покриття з дуже старих шаблонів процес, можливо, не обмежиться. У такому випадку необхідно стежити, щоб розчин, що видаляє, був повністю змитий з сітки. Потім утріть ще вологу сітку з обох боків Serisolve активний очищувач. За кілька хвилин змийте водою.
Стандартна упаковка
Seristrip порошок:

SS-J41 у пакетах по 5х100 грам

SS-L02 у пакетах по 5х100 грам

SS-L02 ємність 1 кг

Seristrip liquid

SU-H64 – ємності по 5 літрів та 1 літр.

Seristrip гель

SS-L50 – ємність 450 грам.

Заходи безпеки та правила звернення
 • Seristrip порошок, Seristrip liquid і Seristrip гель мають роз’їдає і окислює діями.
 • Викликають руйнування. При зіткненні з займистими речовинами виникає небезпека пожежі.
 • Аерозоль не вдихати. При попаданні на шкіру негайно змити велику кількість води.
 • При роботі носити спеціальний захисний одяг.
 • Уникайте попадання в очі. Якщо це сталося, багато разів промийте очі водою і зверніться до лікаря.
 • Просипану речовину змийте водою, щоб вона не засохла в концентрованому вигляді.

Додаткову інформацію про запобіжні заходи при поводженні з концентратами для видалення покриття Ви знайдете в наших листках після DIN 52900.