T-Fix-Extra, S-Fix-Extra, Flash-Fix

Опис

Клейкі склади у вигляді аерозолів. Не містять озоноруйнівних хімікатів.

T-Fix-Extra, S-Fix-Extra, Flash-Fix призначені для розпилення на друкований стіл за відсутності вакуумного притиску з метою надійної фіксації заготовок тканини під час друку.

Основные характеристики
Реактив Властивості Використання
Flash-Fix IA-499 Малопахнучий, висока клейкість. Стійкість до нагріву. Швидке висихання. Довговічність. Струменя часто розпилюваних частинок полегшує контроль процесу і зменшує надлишки, що наносяться. Тканини всіх типів та щільностей. Спеціально призначений для задоволення вимог миттєвого висихання.
S-Fix-Extra IA-499 Дуже слабкий запах. Довговічний. Висока клейкість поверхні. Струмінь дрібних розпилюваних частинок. Тканини всіх типів та щільностей, включаючи шерсть. Не рекомендується для моментального схоплювання.
T-Fix-extra IA-510 Швидке висихання. Універсальний склад, що клеїть. Довговічність. Висока клейкість поверхні. Середня дисперсність частинок, що розпилюються. Придатний для легких тканин, що мають виворітний ворс.

Інші використання: прикріплення демонстративних карток, друк та фотографія. Можуть застосовуватися як універсальний клейкий засіб для карток, багатьох типів паперу та більшості пластиків.

Очищення

Всі три продукти легко очищаються за допомогою миючого засобу: універсальний засіб для трафаретних форм Seriwash або аерозоль для трафаретних форм Actisol Superjet.

Распылення

Балони з аерозолью мають широку, легку в застосуванні головку, з якої випускається широкосмуговий, рівномірний струмінь, що рівномірно покриває оброблювану поверхню. Найкращий результат досягається при нанесенні рівномірного покриття шляхом розпилення з відстані приблизно 30 см, даючи випаровуватись розчиннику перед укладанням тканини. Час цієї витримки коливається в залежності від об’єму розпиленого клею.

Стандартна упаковка

IA-499 – клеючий склад Flash-Fix у вигляді аерозолі

IA-422 – клеючий склад S-Fix-Extra у вигляді аерозолі

IA-510 – клеючий склад T-Fix-extra у вигляді аерозолі

Постачаються у балонах місткістю 640 мл.

Правила безпеки та правила використання
  • реактиви поставляються у балонах, що знаходяться під тиском.
  • є займистими, не піддавати дії температур понад 50°.
  • мають бути захищені від прямого сонячного світла.
  • не проколювати та не розбирати навіть після повного використання.
  • не розпорошувати у бік відкритого вогню або розпечених матеріалів.
  • не вдихати розпилену аерозоль, застосовувати в приміщеннях, що добре вентилюються.
Eкологічні характеристики
  • Клеючі склади у вигляді аерозолі: не містять важких металів.
  • Не містять руйнівних озонового шару хімікатів, як це обумовлюється Монреальською конвенцією.