Пристрій проміжного сушіння

sushkaПроміжне сушіння призначене для сушіння відбитків на трафаретних верстатах карусельного типа. Застосовується у разі необхідності підсушування фарби між процесами друку, для зниження липкості фарби до утворення сухої плівки на поверхні відбитка при накладанні кольорів одного за одним.

Поле сушіння поділено на дві рівні зони, які можуть включатися одночасно або окремо, залежно від розташування матеріалу на друкованому столі та площі запечатки. Це дозволяє здійснювати підсушування відбитка, не перегріваючи весь виріб на друкованому столі. Крім того, проміжне сушіння оснащене регулятором нагрівання ІЧ ламп для більш точної установки режиму сушіння фарби та економії електроенергії. Блок управління проміжною сушкою укомплектований таймером зворотного відліку, що дозволяє витримувати точний час сушіння і виключає можливість перегріву і, як наслідок, псування матеріалу, що запечатується.

Принцип дії

У пристрої застосовано принцип створення потужного короткочасного потоку енергії в інфрачервоній області спектра. Сушіння, за бажанням замовника, може комплектуватися педаллю для запуску або герконами, які автоматично включають інфрачервоні нагрівачі після позиціонування робочого столу в зоні опромінення.
Усі вибрані параметри автоматично зберігаються в енергонезалежній пам’яті і при наступному увімкненні автоматично є встановленими робочими параметрами експозиції.

Технічні характеристики

Розміри засвіточної площі (робоча поверхня)

Розміри засвіточної площі (робоча поверхня) виготовляється для кожного замовника індивідуально.
Напруга живлення, 380
Середня тривалість роботи випромінювачів: 3000 часов
Вага, кг: не более 50
Інструкція з експлуатації та вимірювання експозиції постачається разом із обладнанням.
Інструкція з підготовки до роботи
 1. Заземлити пристрій. Болт заземлення знаходиться на корпусі стійки.
 2. Підкотити пристрій до карусельного верстата та виставити паралельність нагрівального блоку щодо робочого столу.
 3. Встановити відстань від нижнього краю нагрівального блоку до поверхні робочого столу таким чином, щоб вона становила 2-4 см.
 4. Провернути всі столи карусельного верстата і перевірити, щоб відстань від нижньої поверхні нагрівального блоку до робочої поверхні на всіх столах були однакові.
 5. Повернути всі рамкотримачі карусельного верстата і перевірити, щоб під час обертання вони не торкалися корпусу нагрівального блоку.
 6. Вставити силову вилку пристрою в розетку та подати напругу через автомат.
  Увага! Щоб уникнути пошкодження обладнання, напругу необхідно подавати тільки через автомат захисту. Після увімкнення автомата небезпечна для життя напруга вже подається на пристрій. Заміну ламп необхідно проводити лише при вимкненій вилці!
 7. Періодично, кожні 15-30 днів (залежно від інтенсивності експлуатації пристрою) необхідно проводити технологічний огляд та очищення пристрою від бруду, пилу та залишків фарби. Огляд та очищення виконуються виключно при від’єднаній вилці від розетки.
 8. Під час очищення проводиться загальне обдування вентиляторів та ламп пристрою повітрям під тиском. Крім цього необхідно проводити очищення пристрою від накопичення жиру та пилу на корпусі пристрою. Окремо проводиться обтирання ІЧ ламп від бруду та пилу тампоном, змоченим у спиртовмісному (нежирному) розчині (Ізопропіловий спирт). У процесі обтирання не допускається дотик рук до ІЧ ламп.
 9. Увімкнення пристрою допускається лише після повного висихання розчину на лампах.