Тунельна сушка

Застосовується при друкуванні текстильними фарбами на пластизальній та водній основі.

Камера сушіння оснащена нагрівальними елементами, розбитими на дві групи по 6 тінів, що забезпечує швидкий вихід пристрою на оптимальні робочі режими та стабільність роботи. Внутрішні порожнини оброблені теплоізоляційним покриттям.

Транспортерна стрічка виконана із спеціального термостійкого матеріалу – німецької антистатичної сітки з коміркою 4х4 мм. Дана сітка з’єднується металевим замком і проклеєна з прошивкою з боків. Європейська якість сітки забезпечує тривалий термін експлуатації транспортерної стрічки.

Привід ременя виконується двигуном, що дозволяє плавно регулювати швидкість роботи у межах.

Контроль швидкості роботи конвеєра виконується електронним блоком керування.

tunnelka_2

Температура сушіння встановлюється на пульті керування. Кожен модуль нагрівальних елементів контролюється датчиком і окремим блоком управління. У процесі роботи блок управління порівнює встановлене та дійсне значення температури, і в разі потреби виконує коригування. Електронний блок управління дозволяє плавно регулювати швидкість руху транспортерного полотна від 0 до 50 м/хв. Камера та блок керування встановлені на жорсткій рамі із сталевих профілів. Блок керування змонтований у захищеному корпусі.

Сушильний пристрій має на увазі модульну конструкцію і в разі потреби довжина сушильної камери може бути збільшена від 4 м до 6м. Розбірна конструкція сушильного пристрою забезпечує його легкий монтаж і можливість встановлення в приміщенні з вузькими проходами, а також можливість додавання різних модулів (ІК модуль, модуль охолодження).

З метою пожежної безпеки і для швидкої зміни нагрівальних елементів сушильні модулі можуть бути підняті під кутом над транспортерною стрічкою.

Технічні характеристики
Розміри (довжина сушіння, ширина полотна), мм 4000-6000 х 1100 х 1100
Довжина сушильного модуля, мм 500-1000
Довжина приймання, мм 500-1000
Максимальна температура у сушильній камері, °С до 260
Максимальна споживана потужність (при 100% навантаженні) до 12 кВт
Робоча напруга,, В 3 х 380
Вага, кг до 150