Шестибарвний карусельний верстат

karusel

Установка призначена для професійного багатобарвного та трафаретного друку по тканинах та листових матеріалах товщиною до 10 мм (папір, картон, пластик, самоклеючі матеріали, жерсть, скло та ін.). Конструктивно всі вузли виконані із спеціалізованих металевих профілів.

Верстат складається з двох робочих платформ, що незалежно обертаються відносно один одного: нижня платформа з чотирма робочими столами (можлива установка столів різних розмірів) і верхня платформа з шістьма друкованими формами.

Механізм кріплення друкарської форми та мікрометричні приводки у трьох площинах забезпечують абсолютну точність приведення друкарської форми у процесі друку. Мікрометричними приводками регулюються: кут повороту друкарської форми, бічне горизонтальне усунення форми та паралельність форми у вертикальній площині.

Підшипниковий механізм, що центрує, надійно фіксує друковану форму щодо робочого столу. Передбачено регулювання величини зазору між запечатуваним виробом та друкованою формою для точного підбору режиму друку.

Що купувати: ручний чи напівавтомат?

Ручний верстат незамінний при випуску невеликих тиражів багатобарвної продукції та виконанні тестових зразків, крім цього, він дозволяє здійснювати будь-які творчі експерименти, що важко реалізуються на напівавтоматах.

У свою чергу карусельні верстати напівавтомати також мають безперечні переваги: вони зручні і економічні при виготовленні великих тиражів, що повторюються, стабільні в друку, мають точні налаштування, можуть бути оснащені додатковими пристроями (флок-станція, блок охолодження, прес гарячого тиснення, промежева флеш-сушка).

При виборі карусельних верстатів як ручного, так і напівавтоматичного типу слід звертати увагу на їхню конфігурацію та кількість друкованих столів та друкуючих секцій. Велика кількість робочих столів дозволяє нарощувати кольоровість зображення та встановлювати потрібне додаткове обладнання. Велика кількість друкованих секцій не тільки дозволяє значно розширити діапазон робіт, відповідаючи потребам найвибагливіших клієнтів, але також значно підвищує продуктивність – за його допомогою можливе одночасне виконання кількох багатобарвних робіт. Для напівавтоматичних карусельних верстатів важливі такі характеристики, як тип приводу рухомої частини машини та система керування ним. Електричний привід (у порівнянні з пневматичним приводом) більш зручний, оскільки забезпечує більш рівномірну і точну подачу трафаретного ракелю. Системи керування в напівавтоматичних карусельних верстатах різні: вони можуть являти собою сенсорний екран, стаціонарну панель керування або пересувний пульт, який легко переміщується до будь-якої друкованої секції. Зручні також педалі – з їх допомогою можна пропустити стіл або зупинити друкарську машину. У карусельних верстатах ручного типу слід приділити особливу увагу затискачам для кріплення трафаретних рам. Типи власників розрізняють фронтальні та бічні, оптимальний варіант – коли машина оснащена тими та іншими. Короткі бічні тримачі незамінні при роботі з великогабаритними виробами, тоді як передні тримачі відмінно фіксують рами невеликого розміру.

Особливості
 • може працювати одна людина.
 • швидкість роботи: до 2000 відбитків за 8-годинну робочу зміну (повноцвіт).
 • верстат оснащений мікроприводками для точного позиціонування рами до 0,1 мм.
 • повністю розбірна конструкція.
 • можливість встановлення матриці будь-якого профілю.
 • сумісна з флеш-сушкою.
 • керування флеш-сушкою в автоматичному (по таймеру) та ручному режимі (педаль).
 • друкувати можна на готових виробах та крої.
 • матеріали для друку – текстиль, шкіра, пластик, папір, картон, скло.
 • терміни виготовлення – до 6 тижнів. для перевезення потрібен обсяг мінімум 1.5 х1. 5х1. 5 м3.
Технічні характеристики
Кількість кольорів 6
Кількість робочих столів 4
Розмір друкованого столу, мм 550 х 700
Габаритні розміри верстата (діаметр х висота), мм 3000 х 1500
Вага, кг: 200
Інструкція з експлуатації постачається разом із обладнанням.
Також проводиться вступний інструктаж.
Поради щодо друку
 • при русі ракелю дотримуйтеся сталості тиску та рівномірності руху
 • не починайте з великим зусиллям та не закінчуйте з малим
 • необхідно працювати з однаковим кутом нахилу ракелю, інакше можна пошкодити полотно трафаретної рами