Термопрес

Сублімація.
Сублімаційний друк – друк, при якому фарба, попередньо нанесена на носій (папір або плівка), переходить з сублімаційного паперу (плівки) на поверхню, що фарбується. Метод полягає в тому, що при друку чорнилом або барвниками, частки барвника, при нагріванні переходячи в газовий стан, глибоко проникають в структуру запечатуваного матеріалу. Плюс технології як друк (сублімація дозволяє досягти фотографічної якості зображення з плавними півтонами) і стійкості зображення. Слід зазначити, що стійким до впливу навколишнього середовища (у випадку з печаткою на текстилі), відбиток стає тільки в тому випадку, якщо об’єктом перенесення є синтетичне (поліестерове) полотно.
Відмінна технологія друку на білих синтетичних футболках, але не більше.

 

Сублімаційна атласна тканина та сублімаційний флок.
Перенесення зображення на сублімаційний атлас або флок, з подальшим нанесенням на синтетичні тканини.
Така технологія дає можливість отримання кольорового зображення в одиничних тиражах, з мінімальною витратою часу.

 

Друк флекс-плівками.
Нанесення зображення за допомогою спеціальних кольорових плівок. При цій технології друку зображення, що наноситься, вирізається з одноколірної плівки на ріжучому плотері і впресовується до тканини. Зображення нанесене за допомогою флексу плівок практично вічне, плівка не стирається і не вицвітає, боїться тільки агресивних середовищ (наприклад розчиняється в спирті). Флекс-плівками неможливо нанести повнокольорове зображення, технологія призначена для нанесення 1-3 кольорових зображень, наприклад, написи, нескладні логотипи. Ще одне обмеження технології – дрібні деталі. Деякі елементи дизайну просто неможливо вирізати, наприклад, квадрат зі стороною 1,5 мм.
Технологія для нанесення нескладних 1-3 кольорових зображень на тканину, є ряд технічних обмежень, досить трудомістка (потрібна наявність ріжучого плоттера), але при одиничних замовленнях дуже вигідні в порівнянні з шовкотрафаретним друком.